Moje Miasto – Włodzimierz Malczewski

Każdy z nas ma swoje wyjątkowe miejsce, czasem to miasto, w którym się urodziliśmy, a kiedy indziej wieś, na którą z niego uciekliśmy. Bez wątpienia to, gdzie toczy się nasze życie, ma na nie silny wpływ. Zapuszczamy korzenie i przywiązujemy się do swojej miejscowości, a czasem mamy jej dość. Przez nasze miasta przewija się wielu ludzi, zarówno tych bliskich nam i tych, których nie lubimy. Jednak wszyscy wspólnie tworzą historię. „Moje Miasto” Włodzimierza Malczewskiego to szczera i wyrazista opowieść o życiu bohatera, jego rodziny, a także osób, które odcisnęły na nim swe piętno, zaś wszystko to w towarzystwie tajemniczego towarzysza o imieniu Czas. To prywatna historia a zarazem wydarzenia, które przytrafiają się każdemu z nas w Naszych Miastach.

Autor powieści – Włodzimierz Malczewski urodził się w Tomaszowie Mazowieckim, ukończył studia na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Łódzkiej. Na początku 2013 roku zadebiutował powieścią „Bitwy Aniołów”, natomiast pod koniec 2013 roku ukazała się kolejna jego powieść pt „Powiedz mi dlaczego”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>